Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Spyro Reignited Trilogy

Spyro Reignited Trilogy

Hodnocení PS4 -
Hodnocení Xbox One -
Hodnocení PC 100%
Hodnocení Nintendo Switch -
Typ hrySamostatná hra
Žánradventura
Popis hry Spyro Reignited Trilogy
Nejznámější fialový dráček je zpět! Spyro Reignited Trilogy zahrne vylepšené díly Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! a Spyro: Year of the Dragon. Všechny tři podporují pohyb pomocí analogových páček, mají novou kameru a další moderní funkce. Celkem se můžete těšit na více než 100 úrovní. (Přidal: jin.jim)
Xzone.cz

  • Komentáře

Hanyse.k - 16.9.2019  (Hodnocení: 100 %)
Spyra jsem hrál a dohrál kdysi dávno na PS One, teď jsem se vrátil ke Spyrovi na PC a můžu říct, že mě pořád baví. Grafika je pěkná, líbivá, hudba příjemná. Hratelnost je suprová, i když někdy zlobí kamera, ale co je 100%. Hraju na svém gamepadu Logitech F710 a s ovládáním nemám sebemenší problém. Remake se opravdu povedl a za mě prostě 100%.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Galerie obrázků ze hry Spyro Reignited Trilogy. Všechny screenshoty hry Spyro Reignited Trilogy naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Gameplay

Video ze hry Spyro Reignited Trilogy. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Spyro Reignited Trilogy naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Spyro Reignited Trilogy PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Spyro-Reignited-Trilogy-51406/" title="Hodnocení hry Spyro Reignited Trilogy"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Spyro+Reignited+Trilogy" alt="Spyro Reignited Trilogy" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Overpass
Overpass
Overpass
Overpass
Overpass

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8251


Hra Warthunder zdarma