Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Risen 3: Titan Lords

Risen 3: Titan Lords

Hodnocení PC 78%
Hodnocení PS3 35%
Hodnocení Xbox 360 45%
Typ hrySamostatná hra
ŽánrRPG
Popis hry Risen 3: Titan Lords
V Risen 3: Titan Lords se vžijete do nového hrdiny, který na svých cestách potká postavy z předešlých dílů s velmi důležitými rolemi. Vše se bude odehrávat ve středověkém světě inspirovaného Evropou, kde nebudou chybět středomořské a tropické oblasti. Potvrzeno bylo koupání. (Přidal: Hanyse.k)
http://www.zing.cz/

  • Komentáře

Space13 - 20.1.2015  (Hodnocení: 95 %)
Vela ludi tuto hru kritizuje, vytikaju jej vsemozne kraviny, no moj nazor je ten, ze mi vobec nic na nej nevadi. Mam "klapky na ociach" a vidim gothic, preto sa z nej tesim a uzivam si ju do poslednych detailov. Tento druh hry nam nikto iny neponukne a pre mna za mna nech vydavaju podla rovnakej sablony este 15 rokov , mna to bude bavit stale.. ;-)

Hanyse.k - 26.8.2015  (Hodnocení: 85 %)
Risen 3 mě mile překvapil, má něco z Risen 1 i z Risen 2. Hra mě bavila, v recenzích ji je dost vytýkaná grafika ale mě se grafika líbila. Rovněž příběh je vesměs hodnocen jako průměrný ale mě příběh bavil a hnal mě pořád dál a dál. Soubojový systém je dobrý, nestačí jen klikat. Questy byly zajímavé, různorodé. Hra není úplně dokonalá ale mě se dost líbila, dávám 85%.

Chrobak - 24.11.2016  (Hodnocení: 85 %)
Jako fanoušek "piraní" nemůžu být nespokojen, ale je pravda, že změna by jejich hrám hodně prospěla. Zastaralé, ale stále zábavné, vtipné a rozsáhlé rpg.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Risen 3: Titan Lords

Screen ze hry Risen 3: Titan Lords

Screen ze hry Risen 3: Titan Lords

Galerie obrázků ze hry Risen 3: Titan Lords. Všechny screenshoty hry Risen 3: Titan Lords naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Risen 3: Titan Lords. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Risen 3: Titan Lords naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Risen 3: Titan Lords PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Risen-3-Titan-Lords-22550/" title="Hodnocení hry Risen 3: Titan Lords"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Risen+3%3A+Titan+Lords" alt="Risen 3: Titan Lords" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Overpass
Overpass
Overpass
Overpass
Overpass

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8229


Hra Warthunder zdarma