Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Red Faction II

Red Faction II

Hodnocení PC 61%
Hodnocení PS2 85%
Hodnocení Xbox 75%
Hodnocení GameCube 80%
Typ hrySamostatná hra
Žánrstřílečky
Popis hry Red Faction II
Jedná se o pokračování prvního dílu, zde si zahrajete za hrdinu jménem Alias, který vstoupil do služeb diktátora (samozřejmě jste všichni byli pomocí nejnovějších vědeckých výzkumů přeměněni v super monstra) a usurpátora Sopota, velice podobnému Stalinovi, který vás a další členy komanda pověřil lik ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Suicideman - 26.8.2008  (Hodnocení: 60 %)
Red Faction II je nástupcem jeho předchůdce ??? Ale kdeže !!!! Druhý díl je už něco jiného, jak v příběhu, hratelnosti, tak v kvalitě. Doly na marsu ?? Ty už jsou ty tam, tady jste ve městě které ovladá diktátor Sopot, jak jinak komunista, a proti němu se zvedne vlna povstání(podobné jak v prvním dílu). Problém je v tom že to co bylo zábavné v prvním dílu tady chybí, příběch je tlačen do pozadí a dochází v něm k "nečekaným" zvratům, přestřelky mezi vojáky jsou průměrně zpracované žádna inovace, geo-mod je totálně nevyužit, celkově hratelnost upadla. Tento díl je čistě průměrný a do skvělého prvního dílu má daleko. Ale těším se na Třetí díl který by měl být znovu na Marsu.

Savel - 8.8.2010  (Hodnocení: 45 %)
Tohle nebyl Red faction...béčko..nic víc...hodnocení jde níž právě kvůli pošpinění toho titulu...

Honze - 26.6.2011  (Hodnocení: 70 %)
Maličko nepovedený díl druhý, jinak skvělé řežby. Nově tu máme lepší grafiku, nové zbraně, nepřátele, nové lokality a opět všudypřítomnou destrukci. Příběh maličko horší než v prvním dílu, ač s ním nemá co dělat. Už to není první díl, ale je to i tak skvělá hra.

necisty - 17.12.2019  (Hodnocení: 70 %)
Tak jako mě jednička dost nadchla, tak dvojka naopak zklamala. Co si pamatuji, tak když jsem ji hrál prvně, tehdy v době kamenné, tak se mi to taky líbilo, dnes už tolik ne. Arsenál je opravdu obrovský, dokonce více bossů a tedy více zábavy, dokonce se poučili a na konec nedali podobnou kravinu v podobě bomby jako v jedničce, ale tak nějak jsem to jen celé proskákal at už to mám za sebou. Zničitelné prostředí tu vyniká mnohem méně než v jedničce a tak trochu postrádá smysl. Tam mě to víc bavilo.

hribisko - 14.2.2020  (Hodnocení: 40 %)
Tak takhle ne, soudruzi! Střílečka nudná jak všekomunistický papalášský sjezd, bez nápadu, možnost zničitelnosti prostředí nevyužitá a zbytečná. Jediné plus - má to spád a akce je v podstatě nepřetržitá. Raději první díl, anebo knihu...


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Red Faction II

Screen ze hry Red Faction II

Screen ze hry Red Faction II

Galerie obrázků ze hry Red Faction II. Všechny screenshoty hry Red Faction II naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Red Faction II. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Red Faction II naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Red Faction II PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Red-Faction-II-7111/" title="Hodnocení hry Red Faction II"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Red+Faction+II" alt="Red Faction II" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8465


Hra Warthunder zdarma