Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Project CARS 3

Project CARS 3

Hodnocení PC 70%
Hodnocení PS4 -
Hodnocení Xbox One -
Typ hrySamostatná hra
Žánrzávodní
Popis hry Project CARS 3
OVLÁDNĚTE CESTU• 200+ elitních závodních aut• 120+ globálních tratí• Široká škála souprav pro konverzi závodů• Získávejte v závodech kredity a XP • Kupujte stovky aut• Vylepšujte výkon aut díky realistickým součástkám• Upravte si nátěr auta pomocí závodních a komunitních prvků• Přizpůsobte si řidiče ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Hanyse.k - 9.10.2021  (Hodnocení: 70 %)
Project Cars 3 je po grafické stránce na solidní úrovni, grafické orgie však nečekejte. Zvuky motorů se mi celkem líbí, za to muzika vůbec. Chybí v ní pořádné rytmy, který vybudí závodníka k agresivnější jízdě. Ovládání na gamepadu je bezproblémové, rovněž i konfigurace tlačítek. Jízdní model je takový divný, jak by byl stvořen pro driftování. Auta i v pomalejších rychlostech jdou do smyku, vlastně projet zatáčku bez smyku je skoro nemožné, navíc jsou auta hodně nedotáčivá. Kolizní model je pouze kosmetický, poškozené auto nemá žádný vliv na jízdní vlastnosti. Za to potěší vizuální úpravy aut, a také úpravy výkonu auta. V závodech se dočkáte dynamického počasí což je fajn, za to chybí zpětné zrcátko, aby jste mohli sledovat co se děje za vámi. Zvláštní je i postup kariérou, v závodech se budete prioritně soustředit na plnění 3 daných úkolů, které jsou důležitější k postupu do dalších závodů než samotné vítězství v závodě. Přitom podle mě je nejdůležitější závod vyhrát, být nejlepší, zajet nejlepší čas. V kariéře budete jezdit různou kategorií aut, ale budou vám scházet peníze na jejich nákup a budete nuceni některé závody opakovat, aby jste nasbírali potřebné peníze. Na startu závodu se pak nacházíte na náhodné pozici, místo toho aby jste si místo vybojovali v kvalifikaci. jako plus vidím celkem velkou řadu vozů a taky velký výběr tratí a jejich modifikací. Co je na hře ale katastrofální, tak to jsou šíleně dlouhé loadingy před závodem. Za mě 60%.

Když jsem se v kariéře dostal do série GT C a koupil Nissan Skyline GT-R (R34), tak jsem dostal z jízdního modelu úplně jiný zážitek. Takhle by to mělo vypadat. Zvyšuji hodnocení na 70%.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře Project CARS 3

Artwork ke hře Project CARS 3

Artwork ke hře Project CARS 3

Galerie obrázků ze hry Project CARS 3. Všechny screenshoty hry Project CARS 3 naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Recenze

Video ze hry Project CARS 3. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Project CARS 3 naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Project CARS 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Project-CARS-3-55226/" title="Hodnocení hry Project CARS 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Project+CARS+3" alt="Project CARS 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

34 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1650


Hra Warthunder zdarma