Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Halo: Combat Evolved

Halo: Combat Evolved

Hodnocení PC 77%
Hodnocení Xbox 360 90%
Hodnocení Xbox 89%
Žánrstřílečky
Popis hry Halo: Combat Evolved
Hra Halo vás zavede do daleké budoucnosti, kde je lidstvo ve válečném konfliktu s mimozemskou rasou Covenant. Hráč přebírá úlohu elitního vojáka zvaného "Master Chief" a vydává se zmařit covenantské plány na získání superničivé zbraně, prstencovité planety Halo. (Přidal: Mr.Stu)

  • Komentáře

Mr.Stu - 7.5.2009  (Hodnocení: 95 %)
Halo mě naprosto šokovalo. Takový nápor adrenalinové akce jsem opravdu nečekal. Příběh také nehraje druhé housle a skvěle graduje atmosféru. Jediným neduhem prvního Halo na PC byla obrovská HW náročnost v době vydání, ale i tak je to pro mě klenot.

rockyzz - 7.4.2010  (Hodnocení: 100 %)
První díl halo si samořejmě zaslouží 100% protože bez něho by nebyl halo 3 (nejlepčííí) ! Hru sem dohrál z kámošema už asi stokrát, stará, ošklivá pecka! :D

hribisko - 14.2.2013  (Hodnocení: 85 %)
-Haló, kdo je tam? -Haló, tady Master Chief, mám vás rovnou odpravit? -Master Chief, tyvole, to je ale drsňák! Ten by v klidu vyhladil celou planetu! A s prstem v nose, vole!

JackBurda - 3.11.2015  (Hodnocení: 10 %)
Co je na tomhle proboha kult. Je to horší než béčkový střílečky od City Interactive, je to horší než No one lives forever. Je mi záhadou, jak může taková nehratelná srágora bejt kultovní sérií. Průser maximální úrovně.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Obal hry Halo: Combat Evolved

Artwork ke hře Halo: Combat Evolved

Screen ze hry Halo: Combat Evolved

Galerie obrázků ze hry Halo: Combat Evolved. Všechny screenshoty hry Halo: Combat Evolved naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Představení hry

Video ze hry Halo: Combat Evolved. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Halo: Combat Evolved naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Halo: Combat Evolved PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Halo-Combat-Evolved-13347/" title="Hodnocení hry Halo: Combat Evolved"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Halo%3A+Combat+Evolved" alt="Halo: Combat Evolved" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

34 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1459


Hra Warthunder zdarma