Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Freedom Force

Freedom Force

Hodnocení PC 90%
Hodnocení NES -
Typ hrySamostatná hra
ŽánrRPG
Popis hry Freedom Force
Zformujte, vytrénujte a nakonec veďte tým 14 komiksových superhrdinů schopných postavit se v boji proti zlu. Proti vám stojí Lord Dominion a jeho nebezpečná parta. Hra je skvělou kombinací akční hry, taktiky a RPG. Přečtěte si recenzi ta vám řekne víc. (Přidal: TradeCZ)

  • Komentáře

Savel - 25.9.2010  (Hodnocení: 90 %)
Do příchodu Batman:AA král superhrdinských her. Koho by napadlo, že tento žánr bude fungovat i v rpg. Komixová atmosféra, množství nových a někdy i originlních superhrdinu a padouchu a možnost stvořit si vlastního superhrdinu. Chybí mi tu snad jen nepříběhové mise. Už kvůli božímu rozbíjení mrakodrapů holýma rukama.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Freedom Force

Screen ze hry Freedom Force

Screen ze hry Freedom Force

Galerie obrázků ze hry Freedom Force. Všechny screenshoty hry Freedom Force naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Video ze hry Freedom Force. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Freedom Force naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Freedom Force PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Freedom-Force-5169/" title="Hodnocení hry Freedom Force"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Freedom+Force" alt="Freedom Force" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

16 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

29 %

Ne, hraji na mobilu

27 %

Celkem hlasů: 2492


Hra Warthunder zdarma