Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


FIFA 18

Hodnocení PS4 87%
Hodnocení Xbox One 90%
Hodnocení Nintendo Switch -
Hodnocení PC 80%
Hodnocení PS3 -
Hodnocení Xbox 360 -
Typ hrySamostatná hra
Žánrsportovní hry
Popis hry FIFA 18
Nová FIFA opět přináší nejrealističtější fotbalový zážitek. Těšte se na autentické fotbalisty, týmy i atmosféru na stadionech. Pohyb díky technologii Real Player Motion otevře cestu k dramatickým momentům v pohlcující atmosféře nejznámějších stadionů světa. A v pokračování režimu Cesta: Hunterův náv ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Mustaffa - 10.11.2017  (Hodnocení: 90 %)
Další rok, další FIFA... Co k tomu dodat? Snad jen, že se jedná o ročník s asi nejhorším startem co si pamatuji - nebýt opravného patche, který vrátil FIFU na hratelně únosnou mez, tak je už asi pryč z konzole! Hokejové výsledky, nemožní brankáři, góly v šibenicích, neschopní rozhodčí nebo chybné animace, to všechno dělalo FIFu skutečně frustrující. Pak bych ještě dodal, že opěvovaný příběhový režim Cesta stojí úplně za ho*no a je to naprostá ztráta času. Všechno je tak naivní, hloupé, že se stydím za všechny fotbalisty a fotbalistky na světě. A co dál? nevím, přibylo pár dalších módů do FUTu, především pro singplayerově orientované hráče. Jinak vše při starém, skvělý fotbálek jak pro hráče samotáře, tak pro online laděné hráče a taky pro kooperativní hráče, kteří rádi drtí týmy v Pro Clubech a taky pro úchyláky, kteří si pustí ve fotbalové hře něco jako je příběh. Samozřejmě nesmím zapomenout na skvělý soundtrack! Jak jsem psal již na začátku, nebýt opravného patche, tak by to byla suverénně nejhorší FIFA jakou jsem kdy hrál. Po něm je ovšem vše v pořádku a hru s klidem doporučuji!


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře FIFA 18

Artwork ke hře FIFA 18

Artwork ke hře FIFA 18

Galerie obrázků ze hry FIFA 18. Všechny screenshoty hry FIFA 18 naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Video ze hry FIFA 18. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry FIFA 18 naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY FIFA 18 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/FIFA-18-46013/" title="Hodnocení hry FIFA 18"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=FIFA+18" alt="FIFA 18" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8527


Hra Warthunder zdarma