Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


FIFA 16

Hodnocení PC 77%
Hodnocení PS4 88%
Hodnocení Xbox One 60%
Hodnocení PS3 30%
Hodnocení Xbox 360 60%
Typ hrySamostatná hra
Žánrsportovní hry
Popis hry FIFA 16
Obsah standardní edice Novinky ve FIFA 16 se týkají celého hřiště. Těšit se můžete na vyvážený a autentický fotbalový zážitek s hrou podle vašeho gusta a možností přijmout náročnější výzvy. A jsou tu i úplně nové způsoby hraní. Díky inovativním herním prvkům a funkcím nabízí FIFA 16 sebevědomé b ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Mustaffa - 4.11.2015  (Hodnocení: 95 %)
Další naprosto skvělý ročník FIFY! Těžko se vypisuje o co je lepší než předešlý ročník, protože to poznáte sami při hraní zápasů jak online nebo v singl režimu. FUT (FIFA ULTIMATE TEAM) je opět hra ve hře s novým prvkem DRAFT, který je jednoduše skvělý.
Jedinou novinkou, která mi moc nesedla jsou ženské národní týmy, protože hrát za ženy je.. no.. mírně řečeno o ničem. Kvalita hráček je tristní.
Takže, jako každý rok je FIFA parádní fotbálek s plno online a singl módy, skvělou hratelností, dobrým pocitem ze hry a mnoho dalšího, který nelze nedoporučit!

jendasamek - 21.1.2016  (Hodnocení: 5 %)
Blbost. Blbost. Blbost. Blbost. Blbost. Stupidita nejvyššího zas*anýho kalibru. Nekupujte to je tam sport a běhá se tam. Moc rychle. Poškozuje mozkové závity. Lidé jsou po hraní této hry arogantní a namachrovaní a obézní. Jsou agresivní při první příležitosti. Tato hra vám zničí život.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry FIFA 16

Screen ze hry FIFA 16

Screen ze hry FIFA 16

Galerie obrázků ze hry FIFA 16. Všechny screenshoty hry FIFA 16 naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry FIFA 16. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry FIFA 16 naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY FIFA 16 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/FIFA-16-40898/" title="Hodnocení hry FIFA 16"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=FIFA+16" alt="FIFA 16" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma