Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Defiance Online

Defiance Online

Hodnocení PC 95%
Hodnocení PS3 -
Hodnocení Xbox 360 55%
Typ hrySamostatná hra
ŽánrMMOFPS
Popis hry Defiance Online
Defiance™ je první multi-platformní střílecí MMO průkopnickou zábavnou hrou. Hra kombinuje intenzivní third-person akční střílečku s přizpůsobitelnou MMO. TV protějšek SyFy vyzařuje rozsah, příběh, a drama z klasického sci-fi eposu. Defiance spojuje MMORPG a střílecí herní žánr napříč nejpopulárnějšími platformami. (Přidal: TradeCZ)

  • Komentáře

Icepis - 7.1.2014  (Hodnocení: 95 %)
Moc povedená MMOTPS (Massive Multiplayer Three Person Shooter). :) Naleznete zde velmi poutavý příběh z prostředí postapokalyptického světa. :) Hra je velmi chytlavá pro svou provázanost se svým stejnojmenným televizním seriálem a taktéž díky dobrému módu vylepšování zbraní a skvělých world eventů. :) V zásadě této hře není co podstatnějšího vytknout. :) I platební systém je nastavený velice dobře... Po vzrou Guild Wars 2 si koupíte krabicovou hru za cca 600 Kč a dál už nemusíte platit ani korunu. Herní obchod působí spíše jako doplněk v podobě lepších vozítek nebo hezčích skinů. :)


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Defiance Online

Screen ze hry Defiance Online

Screen ze hry Defiance Online

Galerie obrázků ze hry Defiance Online. Všechny screenshoty hry Defiance Online naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Recenze

Video ze hry Defiance Online. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Defiance Online naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Defiance Online PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Defiance-Online-15631/" title="Hodnocení hry Defiance Online"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Defiance+Online" alt="Defiance Online" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

War Robots
War Robots
War Robots
Left to Survive
Left to Survive

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 989


Hra Warthunder zdarma