Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Civilization VI

Civilization VI

Hodnocení PC 89%
Hodnocení Nintendo Switch -
Typ hrySamostatná hra
Žánrstrategie
Popis hry Civilization VI
Další z mnoha dílu celosvětově známé herní serie Civilisation, který nabídne komplexní stratergický mechanismus při kterém se bude město fyzicky rozšiřovat po mapě a zabírat tak několik políček. Během hry potkáte velké množství vůdců, kteří se snaží dosáhnout vlastních cílů a to za pomocí svých vlas ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

TradeCZ - 26.12.2016  (Hodnocení: 85 %)
Hodně dobrý potenciál, který využívá dobré novinky pátého dílu. Pár věcí mi tam ovšem chybí - například OSN, embarga a jiné diplomatické prvky. Snad to rozšíření opět vyplepší ;)

P.S. Odkaz na koupi u Xzone výše umožní získání českého překladu ;)

Chrobak - 11.4.2018  (Hodnocení: 95 %)
Šestá "Civka" je perfektní evolucí předchozího dílu. Nebojí se jít cestou trochu větší složitosti (přesto je stále velice přístupná). Chvilku jsem si zvykal na nový interface a kreslenou grafiku, ale po pár hodinách už se cítím jako doma.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Galerie obrázků ze hry Civilization VI. Všechny screenshoty hry Civilization VI naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

First Look: Builders

Video ze hry Civilization VI. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Civilization VI naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Civilization VI PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Civilization-VI-44132/" title="Hodnocení hry Civilization VI"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Civilization+VI" alt="Civilization VI" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

35 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 1362


Hra Warthunder zdarma