Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare

Hodnocení PC 73%
Hodnocení PS4 75%
Hodnocení Xbox One 90%
Typ hrySamostatná hra
Žánrstřílečky
Popis hry Call of Duty: Infinite Warfare
Cena je zatím pouze orientační a může se změnit. Série Call of Duty míří tam, kam se doposud odvážila jen na pár chvil. Prožijte epické boje ve vesmírných stíhačkách, startujte z bitevních lodí a bojujte ve vzduchoprázdnu, zatímco na planetě Zemi pod vámi zuří největší konflikt budoucnosti. MEZ ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

jin.jim - 6.6.2018  (Hodnocení: 85 %)
Infinite Warfare byl díl, u kterého jsem čekal hodně dlouho, než si jej zahraju. Zasazení do vzdálené budoucnosti mi nesedlo ani u třetích Black Ops, a zprvu ani u Advanced Warfare. Po druhém dohrání Advanced Warfare jsem trochu změnil názor a po nějaké době se vydal na pouť s nekončící válkou.
Hned zkraje musím říct, že mě hra neuvěřitelně příjemně překvapila, zasazení COD do budoucnosti mi sice moc nevonělo, ale s postupující kampaní jsem měnil názor. Příběh, který hráče provede hned několika planetami v naší sluneční soustavě, Zemi nevyjímaje, je hodně zajímavý a v rámci série jeden z nejzdařilelších. Samotného Reyese (hlavní postava) bych označil za nejsympatičtějšího hlavního hrdinu v celé sérii COD, nejen, že už od pohledu vypadá a zní sympaticky, ale on to prostě je sympaťák. Chlápek, který by udělal cokoli, aby válka, která započala, skončila s co nejmenšíma ztrátama. Snad nebudu spoilerovat, že tato vize se hroutí jako domeček z karet a že možná stejně jako já budete ze závěru vyjukaní. Opomenout nesmím ani parádního robotického spolubojovníka Ethana nebo Salter, která je takovou pravou rukou Reyese. Mohl bych tu o příběhu básnit ještě chvíli, ale přejdu k samotným lokacím. Ty jsou většinou vydařené, a zvláště hned první lokace na cizí planetě (zamrzlá) byla famózní. Stejně tak jako scenérie na planetce mířící k Slunci. Bojovat a pohybovat se po nich byla jedna radost. Co se mi už tolik nelíbilo, tak souboje bez gravitace ve Vesmíru, které občas byly dost zmatené a ač nepřátel bylo málo, stalo se několikrát, že místo schování za překážku jsem do ni narazil a odkryl se tak. A stejně tak části misí, nebo vedlejší mise, v kokpitu Jackala se občas stávaly nepřehlednými, hlavně kvůli pásmům letících úlomků. Ale pokud jste se zorientovali, jednalo se o neskutečnou zábavu, nahánět se s vesmírnými loděmi napříč Vesmírem a likvidovat je včetně různých hodnostářů spadajících pod hlavního záporáka (k tomu za chvíli) bylo zábavné.
K zábavnosti napomáhala i možnost vylepšovat či upravovat si zbraně nebo právě Jackala. Zbroj se vylepšovala sama.
Přejdu k záporákovi, jelikož jsem hru příliš kvůli prvotnímu odsouzení nesledoval, nevěděl jsem, kdo jím bude. A nebyl jím nikdo jiný než Jon Snow z Game of Thrones. Je škoda, že nedostal více prostoru, kde by jednal. Místo toho dostal dost prostoru, kde pořád něco oznamoval z obrazovky. A zakončení jeho dějové linie mě svým způsobem pobavilo, protože jsem takové zakončení ani přinejmenším nečekal.
Motiv, se kterým jednal, mohl být propracovanější, ale pro potřeby hry to dostačovalo.
Jak jsem již zmínil, lokace jsou propracované, občas se mi stalo zaseknutí o neviditelnou překážku (např. snaha sejít schůdky k monitorům na Retribution), ale to bylo jen minimálně. V boji ve Vesmíru pak hra poskytla dostatečný prostor, aby se hráč vyřádil, takže tohle je jen taková maličkost.
Grafická stránka je docela pěkná, renderové scény jsou nádherné a realistické, ozvučení se taktéž povedlo, ale nejednalo se vysloveně o něco, co by mi v hlavě znělo ještě za měsíc. UI docela ušla. A samotná hratelnost je parádní a chytlavá. Jen ji narušil bug v již zmíněné misi poblíž Slunce, kdy na nás měli zaútočit roboti a místo toho zůstali zaseknutí. Proto bylo nutné misi restartovat.

SHRNUTÍ: Vyhýbat se tomuto dílu takto dlouho byla chyba, protože se jedná o výborné dílo. Komu vadí zasazení, stačí si odmyslet název COD, a bude se královsky bavit. Graficky je velice pěkně zvládnutý, ozvučení je dobré, UI by potřebovala už klasicky vylepšit, ale takový příběh, ten je jeden z nejlepších v sérii. Jen ten motiv útoků pod vedením sympatického hlavního záporáka mohl být propracovanější. Hlavní postavou je Reyes, neskutečný sympaťák a hlavně uvěřitelná postava, se kterou dokážete soucítit a pocítíte každou ztrátu, kterou prodělá. Vedle Reyese zde vyniká ještě spousta dalších postav, např. Ethan či Salter.
Hratelnostně je na tom hra špičkově, hraje se parádně, herní doba je dostatečně dlouhá i díky doplňkovým vedlejším misím, a hlavně je hra dostatečně variabilní a skvěle napsaná, aby ani na chvíli nenudila. Pokud ještě někdo váhá se zahráním Infinite Warfare, neváhejte, je to skvost.

Mustaffa - 3.3.2019  (Hodnocení: 90 %)
Popravdě řečeno, dávám 90% pouze za kampaň, která je podle mě ta nejlepší od doby prvních Modern Warfare! Temný sci-fi příběh, ve kterém co epizoda, to parádní herní jízda. Opravdu jsem se už dlouho tak nebavil u střílečky jako tady.
Za to MP je děs, který jsem zapnul a hned vypnul a zombíky hodnotit nebudu, protože je nehraji v žádném CoD.
Když seženete hru za pár korun, tak do ni určitě běžte, ale jen kvůli kampani!


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Call of Duty: Infinite Warfare

Screen ze hry Call of Duty: Infinite Warfare

Screen ze hry Call of Duty: Infinite Warfare

Galerie obrázků ze hry Call of Duty: Infinite Warfare. Všechny screenshoty hry Call of Duty: Infinite Warfare naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Call of Duty: Infinite Warfare. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Call of Duty: Infinite Warfare naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Call of Duty: Infinite Warfare PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Call-of-Duty-Infinite-Warfare-44097/" title="Hodnocení hry Call of Duty: Infinite Warfare"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Call+of+Duty%3A+Infinite+Warfare" alt="Call of Duty: Infinite Warfare" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Overpass
Overpass
Overpass
Overpass
Overpass

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8285


Hra Warthunder zdarma