Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Battlefield: Bad Company

Battlefield: Bad Company

Hodnocení PS3 76%
Hodnocení Xbox 360 85%
Typ hrySamostatná hra
Žánrstřílečky
Popis hry Battlefield: Bad Company
Battlefield: Bad Company je FPS pro PS3 a Xbox 360 postavená na, v Digital Illusions vyvinutém, enginu Frostbite, která hráče odtáhne za nepřátelské linie, kdeparta vojáků se smyslem pro černý humor bojuje kvůli finančnímu zisku i osobní pomstě. Battlefield: Bad Company bude na rozdíl od Battlefield ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Byakuya - 29.9.2010  (Hodnocení: 100 %)
Najlepšia FPS hra akú som doposiaľ hral na Xbox 360. Užasné zvuky a užasná grafika človek sprevadzajú po celý čas v hre. Zabavné hlášky priatelov v hre su ako čerešnička na torte. Multiplayer je nekončná možnosť zábavy. Nevedel som sa od toho odtrhnúť vypínal som to o 5. hodine nad ránom.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Battlefield: Bad Company

Screen ze hry Battlefield: Bad Company

Screen ze hry Battlefield: Bad Company

Galerie obrázků ze hry Battlefield: Bad Company. Všechny screenshoty hry Battlefield: Bad Company naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Battlefield: Bad Company. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Battlefield: Bad Company naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Battlefield: Bad Company PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Battlefield-Bad-Company-9118/" title="Hodnocení hry Battlefield: Bad Company"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Battlefield%3A+Bad+Company" alt="Battlefield: Bad Company" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

It Takes Two
Enlisted
Enlisted
Enlisted
Enlisted

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

21 %

Celkem hlasů: 867


Hra Warthunder zdarma