Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Assassin´s Creed Unity - Dead Kings


Assassin´s Creed Unity - Dead Kings

Assassin´s Creed Unity - Dead Kings

Hodnocení Xbox One 69%
Hodnocení PC 75%
Hodnocení PS4 -
Žánrakční, adventura
DLC pro hruAssassin´s creed Unity
Popis hry Assassin´s Creed Unity - Dead Kings
Sledujte příběh Arna hledajícího tajemný svitek v ponurém městě Saint Danis. Setkejte se zde s novými i starými tvářemi, odhalte důvod Arnova nového dobrodružství, prozkoumejte nové město plné zajímavých míst a úkolů a hlavně nahlédněte do rozsáhlého tajemného labyrintu podzemních chodeb, v němž na Vás čeká spousta propracovaných hádanek. (Přidal: jin.jim)
Vlastní

  • Komentáře

Mustaffa - 2.2.2016  (Hodnocení: 80 %)
Oproti původní hře se jedná o velmi slušnou hru, které se odehrává v nové lokaci, která je využita tak akorát a zabaví vás tak na 8 hodin. Co Vás hned po příjezdu do Franciade ohromí je temná atmosféra, podmanivý soundtrack a především podařený příběh za honbou za relikvií mrtvých králů à la Tomb Raider. Jestli jste nad původním Unity už zanevřeli, tak výlet do katakomb se rozhodně vyplatí.

jin.jim - 12.6.2019  (Hodnocení: 75 %)
Zajímavý dodatek k původní hře, který otevírá zcela nové prostředí, zejména pak katakomby, v nichž se odehrává pár podařených misí. Objevují se zde také nové vedlejší mise, dobývání stanovišť, noví nepřátelé, zajímavé nápady (např. rozprchnutí nepřátel po zabití velitele) a detektivní úkoly. Na druhé straně jsem měl občas problém s hádankami, u nichž jsem tápal, co a jak mám vlastně udělat, a tak nezbývalo než sáhnout po návodu, a také krátkost hry, kde nebylo vysvětleno, proč se dříve sympatický Arno začal chovat jako rozmazlený fracek, jemuž je veškerý osud všeho, za co dříve bojoval, tak nějak ukraden. I přes tyto nedostatky se však jedná snad o jedno z nejlepších DLC v této sérii.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Galerie obrázků ze hry Assassin´s Creed Unity - Dead Kings. Všechny screenshoty hry Assassin´s Creed Unity - Dead Kings naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Video ze hry Assassin´s Creed Unity - Dead Kings. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Assassin´s Creed Unity - Dead Kings naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Assassin´s Creed Unity - Dead Kings PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Assassins-Creed-Unity---Dead-Kings-41129/" title="Hodnocení hry Assassin´s Creed Unity - Dead Kings"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Assassin%B4s+Creed+Unity+-+Dead+Kings" alt="Assassin´s Creed Unity - Dead Kings" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2325


Hra Warthunder zdarma