Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze herPlayhit - nezávisle z herního světa

PlayHit.czZtichlé pásmo a lehce ševelící déšť

Kam až by oko dohléhlo, všude pustina. Za obzorem se shromažďovaly potulné mraky nasáklé radioaktivitou a s trpělivostí se hnaly k bývalým televizním anténovým vysílačům, které v těchto dnes nabízely jen zrezlý kov, roztavenou ocel a pochmurně se tyčily do…

PlayHit.czIndiana Jones Povídka: Soška – 4.část

“ Zastavte se všichni. Nemohu tomu uvěřit. Nikdo z vás si jí nevšiml.“ Ervin: „Marie, co náš zrak přehlédl v této noční džungli a za mizerného světla z Jonesovi pochodně?“ Marie: „Vandu. Orchidej nezměrné hodnoty. Velmi vzácná a …

Očekávané PC hry

Resident Evil 2... PC Leden
Metro Exodus PC Únor
Dirt Rally 2.0 PC Únor
Airsoft PC Březen
Fell Seal:... PC Březen
Devil May Cry 5 PC Březen
Fugue on the... PC Duben
Rebel Galaxy Outlaw PC Duben
Shovel Knight... PC Duben
Priest PC Červen

Adventury | Akční | Akční adventury | Bojovky | Letadla | Logika | RPG | Simulátor | Sport | Strategie | FPS | Závod

Seznam počítačívých her zahrnuje také speciální často kvalitní bezplatné hry pro více hráčů - MMORPG | MMORTS | MMOFPS

Poslední přidané komentáře k PC hrám

Trine Enchanted edition - 21.1.2019 (komentoval Fluke)
Trine je špičková plošinovka s kamerou z boku jako u klasických old school her. Spolu s rozdílným LittleBigPlanet jenom potvrzují, že tenhle žánr není mrtvý ani dnes:) Ke všemu Trine oplývá grafikou, která je v tomhle žánru na úrovni na jaké je v 3D hrách Crysis. Tentokrát je oproti originálu ještě vylepšena, protože byl použit engine druhého dílu. Nicméně rozdíl není tak markantní, aby se dalo říci, že původní verze je horší.
Největší plus je hlavně pohádková atmosféra, a co level, to něco neokoukaného. Příběh není nijak komplikovaný, ale to nikdo od pohádky nechce. Do ruky se vám dostanou tři skvělé rozdílné postavy, které měníte za pochodu, abyste překonali spoustu čekajících překážek a pobili stovky oživlých koster;) Navíce hru můžete nyní projít s přáteli nejen u jedné obrazovky, ale i online.
Žádný žánr prostě ani dnes není mrtvý, jestli si rádi hrajete a za hry nepovažujete jen střílení headshotů, tak Trine je jasná volba.

Spintires: MudRunner - 21.1.2019 (komentoval jin.jim)
Zajímavé pojetí hry, jež sází zejména na vydařenou fyziku a trpělivost hráče, neboť pro netrpělivost a nehračičky zde není místo, zato na trpělivé, kteří jednotlivé mapy dohrají, čeká příjemný pocit slasti a zadostiučinění.
Grafika parádní, fyzika jedna z nejlepších ve hrách, jednotlivá vozidla skvělá a rozličná, přičemž je třeba často využívat jejich kombinací, byť je na pohled jednoduchým úkolem přejet malou říčku, může se zapadnutí krutě vymstít minimálně rozbitím motoru, což sebou váže nutnost přijet s jiným autem, vytáhnout ho, opravit a pak pokračovat. Tyto "zásoby" nejsou neomezené, a proto je třeba s nimi nakládat strategicky. Stejně tak je třeba se strategicky pohybovat po mapě, neboť zde neexistuje žádný fast travel, a na pohled klidná louka s pár kalužemi se může proměnit v bažinaté peklo, z něhož se už nevylížete. Řidký lesík se může stát překážkou při snaze si cestu ulehčit a zkrátit, zvláště bloknete-li si přívěs, který potřebujete ke splnění, a nemůžete ani popojet, natož pak vyjet.
Ozvučení taktéž parádní, podkreslující atmosféru, mise v kampani jsou zajímavé i s vydařenými dílčími cíli. K tomu si přičtěte pravidelnou podporu vývojářů a uživatelských modifikací a máte dokonale vybroušenou hru.

SHRNUTÍ:
Spintires Mudrunner rozhodně není hra pro každého, je spíše určená pro hračičky a trpělivé, za což je odměňuje příjemným pocitem ze splnění. Nabízí nejen vydařenou grafiku, vynikající fyziku, povedené ozvučení, velký vozový park, hromadu misí a map, ale také pravidelnou podporu vývojářů a uživatelských modifikací, díky kterým vám bude zcela jedno, že na mapě nenarazíte na nikoho jiného kromě sebe.

Poslední diskuze u her

Renesanční Království - 26.1.2018 (komentoval graywolff)
Tak co? Vyzkoušeli jste už tuto hru? Pokud si nejste jistí, nabídnu dokument, kde se dozvíte, čím vším můžete v RK být - http://rk.stripky.eu

Cabela´s Big Game Hunter: Pro Hunts - 29.12.2017 (komentoval tonekcek)
bebo prosim o doporuceni nejakeho obchodu kde to muzu zakoupit.


Akční Adventury Akční adventury Logické hry RPG Simulátory Sportovní hry Strategie Střílečky Závody

Zde jsou uvedeny žebříčky nejlepších počítačových her tříděných dle herních kategorií, který tvoří uživatelé CDH.cz.

PC hry v České databázi her jsou přehledně řazeny dle hodnocení nebo roku vydání počítačové hry. Počítačové hry zahrnují hry na veškeré stolní počítače od nejstarších (Amiga, 386, 486,...) přes počítačové herní automaty až po nejnovější (hry pro Windows, Linux a jiné OS vyjma MacOS).


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Infinite Adventures
Infinite Adventures
Infinite Adventures
Infinite Adventures
Infinite Adventures

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

17 %

Preferuji PC

47 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

15 %

Celkem hlasů: 7810


Hra Warthunder zdarma