Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Sniper Ghost Warrior Contracts

Sniper Ghost Warrior Contracts

Hodnocení PC 75%
Hodnocení PS4 -
Hodnocení Xbox One -
Typ hrySamostatná hra
Žánrstřílečky
Popis hry Sniper Ghost Warrior Contracts
Vychutnejte si čistokrevnou odstřelovačskou hru v drsných podmínkách Sibiře v napínavých misích, které lze hrát znovu a znovu, a vyzkoušejte si zbrusu nový systém uzavírání kontraktů, který podporuje strategické myšlení. (Přidal: jin.jim)
Steam

  • Komentáře

jin.jim - 30.12.2019  (Hodnocení: 75 %)
Sice jsem nehrál třetí díl této série, ale oproti prvním dvěma je Contracts obrovským skokem dopředu i díky svému příklonu k Hitmanovskému pojetí. Tomu všemu nasazuje korunu perfektní grafické zpracování, příjemné ozvučení a dabing, možnost vylepšovat postavu a vybírat z několika zbraní a samozřejmě samotné mise, které ač jsou v uzavřenějším prostředí, lze obvykle plnit dle libovůle. K tomu si přičtěte zakázky, které se mohou během misí objevit, a výzvy, a získáte nejen další peníze na vylepšování, ale hlavně další minuty zábavy navíc. A ani příběh není špatný.
Naopak zaslouží zkritizovat délka, protože těch pár misí, co hra nabízí, je opravdu málo, byť to trochu zachraňuje velká znovuhratelnost, ale hlavně umělou inteligenci (stačí čekat, až protivník vyleze z úkrytu) a technický stav. Nejednou se mi stalo, že jsem chtěl přeskočit překážku a místo toho jsem se na ní zasekl bez možnosti úprku (následovalo načtení checkpointu), létající protivníci a jejich zbraně a podvádějící protivníci, kteří si mě kolikrát všimli, i když jsem zastřelil ostřelovače ležícího na střeše daleko od ostatních. A největší tečkou na závěr jsou kulomečníci, kteří jsou schopni Vás provrtat přes celou mapu.
Nebýt těchto převážně technických nedostatků, tak by se jednalo o skoro dokonalou sniperskou hru.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře Sniper Ghost Warrior Contracts

Artwork ke hře Sniper Ghost Warrior Contracts

Artwork ke hře Sniper Ghost Warrior Contracts

Galerie obrázků ze hry Sniper Ghost Warrior Contracts. Všechny screenshoty hry Sniper Ghost Warrior Contracts naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Sniper Ghost Warrior Contracts - Teaser Trailer PEGI

Video ze hry Sniper Ghost Warrior Contracts. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Sniper Ghost Warrior Contracts naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Sniper Ghost Warrior Contracts PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Sniper-Ghost-Warrior-Contracts-50137/" title="Hodnocení hry Sniper Ghost Warrior Contracts"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Sniper+Ghost+Warrior+Contracts" alt="Sniper Ghost Warrior Contracts" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8449


Hra Warthunder zdarma