Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Murdered: Soul Suspect

Murdered: Soul Suspect

Hodnocení PC 78%
Hodnocení PS4 60%
Hodnocení Xbox One 50%
Hodnocení Xbox 360 75%
Hodnocení PS3 77%
Typ hrySamostatná hra
Žánradventura
Popis hry Murdered: Soul Suspect
Ve hře Murdered: Souls Suspect se ujmete role detektiva Ronana O Connor tedy respektive jeho ducha, jenž poté, co byl zavražděn, uvízl v limbu. Je na vás, abyste za pomoci Ronanových nových nadpřirozených schopností našli vraha a předvedli jej před spravedlnost. Ronan může zcela svobodně prozkoumáva ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

perry - 27.12.2014  (Hodnocení: 80 %)
Je to spíše AAA casual hra, kde hratelnost spočívá ve sbírání indicií na místě činu. Celkově je to spíš interaktivní film. Tomu ale odpovídá i příběh, který patří mezi to nejlepší co jsem ve hrách viděl. Dokonce i finální odhalení stálo za to a nebylo předem odhadnutelné, jako se stábá u 80% produkce.

Chrobak - 26.11.2014  (Hodnocení: 80 %)
Murdered: Soul Suspect je zatím nejméně "hra" ze všech her, co jsem kdy hrál. Spíše se to dá nazvat intenzivním atmosferickým filmovým zážitkem. Příběh je parádní, dobře napsaný, strhujícím způsobem prezentovaný a patří k tomu nejlepšímu, co jsem ve hrách viděl (Mafia, Posel smrti, Knights of the old republic atd.) Není zde však ŽÁDNÁ skutečně zábavná herní činnost. Jediným pokusem je nepovedené stealth bojování s démony. Hru by mnohem lépe oživily nějaké dobré hlavolamy nebo adventurní prvky celkově. Přesto se jedná o velice nadprůměrný zážitek.

CMStolz - 30.12.2014  (Hodnocení: 90 %)
Parádní příběh. Končně po dlouhé době hra, ve které neběháte po městě se zbraní.....protože tady žádnou nemáte.

mettax - 18.9.2015  (Hodnocení: 85 %)
Ani nechápu tak špatné hodnocení na recenzových serverech, mně hra velmi bavila, faktem je, že nějaké chyby má, ale rozhodně si nezaslouží být nazývána jako odpad či obtěžující otravná hra.

sarfian - 8.6.2018  (Hodnocení: 80 %)
101

2018(15)


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen Murdered: Soul Suspect

Screen Murdered: Soul Suspect

Screen Murdered: Soul Suspect

Galerie obrázků ze hry Murdered: Soul Suspect. Všechny screenshoty hry Murdered: Soul Suspect naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Murdered: Soul Suspect. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Murdered: Soul Suspect naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Murdered: Soul Suspect PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Murdered-Soul-Suspect-27847/" title="Hodnocení hry Murdered: Soul Suspect"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Murdered%3A+Soul+Suspect" alt="Murdered: Soul Suspect" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8596


Hra Warthunder zdarma