Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Dungeons 3

Dungeons 3

Hodnocení PC 85%
Hodnocení PS4 -
Hodnocení Xbox One -
Typ hrySamostatná hra
Žánrsimulátory
Popis hry Dungeons 3
Ve třetím díle Dungeons se Pánu jeskyně úspěšně podařilo sjednotit síly zla a vybudoval kořeny své temné říše. A toho přivedlo k dalšímu kroku jeho ďábelského plánu: k rozmachu! Dungeons 3 budou větší, hezčí a v každém ohledu vylepšení oproti oblíbeným předchůdcům. ZBAVTE SE DOBRÁKU Díky tomu, že zl ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

necisty - 1.3.2020  (Hodnocení: 85 %)
Tady to skoro dotáhli k dokonalosti. Nevím jestli to bylo mým zastaralým železem, ale dost se to hryzalo a i po snížení detailů na minimum byl pohyb hry dost zpomalený a vážně mi nepřišlo, že by to měla být tak náročná hra. Mimo to byla hratelnost posunuta mnohem dál než v předešlých dílech. Proč ale nešla mapa posouvat kurzorem myši a musela se používat klávesnice? Proč bylo ve hře spousta bugů, např. když házím oběti do obětní jámy, tak zaboha nešlo trefit více jak 2 hrdiny z 5ti? Je to dost otravné v misi, kde jich musíte do jámy naházet 270. Takových by se našlo více a nerozumím takovým zbytečným detailům. Jedná se ale o zatím nejvěrnější a mnohem promakanější kopii Dungeon Keeperu. Grafika, spousta příšerek, místností ... prostě radost hrát. Hlavní záporačka mohla mít větší možnost vývoje, ale i tak bavila. U úkolů omezené časem nechápu jak mohli někteří stíhat, za mě nesplnitelné. Strávil jsem u toho hromadu hodin. Co jako dělal ten zlatý krumpáč?


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře Dungeons 3

Artwork ke hře Dungeons 3

Artwork ke hře Dungeons 3

Galerie obrázků ze hry Dungeons 3. Všechny screenshoty hry Dungeons 3 naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Announcement Teaser EU

Video ze hry Dungeons 3. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Dungeons 3 naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Dungeons 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Dungeons-3-46961/" title="Hodnocení hry Dungeons 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Dungeons+3" alt="Dungeons 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8527


Hra Warthunder zdarma