Medal of Honor: Airborne
| Vývojáři | EA Games |
| Vydavatel | Electronic Arts |
| Odkazy | Oficiální stránky |
| Žánr | střílečky |
| Datum Vydání | Září, 2007 |
Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru
Emzák - 21.08.2008 (Hodnocení: 60 %)
Tak tento medal mě hodně sklamal. Volnost , kterou vývojáři tak slibovali se vytratila v momentě , kdy jsem chtěl s padákem v první misi přistát za hradbami a místo toho jsem narazil do neviditelné zdi. Další věc která mě zklamala je úprava zbraní , ještě si pamatuju , když jsem četl v časopise Gamestar prewiev , kde se psalo , že úpravy zbraní budou čítat až 196 kombinací. Ve hře je to následovné , zabijete určitý počet nepřátel , dostanete natvrdo jedno ze tří viditelných vylepšení na každou zbraň. V neposlední řadě je určitě délka celé kampaně , která podle mě trvá na normální obtížnost těch 5-6 hodin.
ActiveWind - 21.05.2009 (Hodnocení: 80 %)
velice krátký singl player. Ale opět mě MOH nezklamal
Buster - 06.06.2009 (Hodnocení: 65 %)
Graficky parádní, ale dějově hodně průměrný. Navíc je hra plná drobnejch chyb, který mě prostě nebavěj.
radosquo - 05.08.2010 (Hodnocení: 85 %)
To ja som sa fakt bavil. Podľa mňa je toto najzábavnejsí MOH z celej série. Občasné bugy tam síce sú, ale tie výskoky z lietadla dávajú hre trochu iný rozmer.
Storm94 - 28.12.2010 (Hodnocení: 70 %)
Pre mňa malé sklamanie. Krátka kampaň aj keď sa dajú robiť rôzne "bokovky" ale to už nie je ono, potom dosť omedzenie v pohybe ale na druhej strane musím vyzdvihnúť grafiku.
Přihlaste se
Novinky
09.05.2010
Nová verze CDH se zdárně rozbíhá. Pracuje se na novém diskuzním fóru, připravuje se provázanost se sociálními sítěmi (Facebook), RSS čtečka a další novinky
Anketa
Krátí se doba temna a vy, jako jediný, budete mít možnost tomu to jevu zabránit ve hře DIABLO III. S jakým hrdinou pokoříte temnotu?
Witch Doctor
Celkem hlasů: 152



